O nas

O firmie

O firmie

Oferujemy szeroki wachlarz usług detektywistycznych oraz profesjonalne wykonanie zleceń przez licencjonowanych detektywów. W pracy kierujemy się lojalnością wobec naszych klientów. Podczas wykonywania czynności detektywistycznych gwarantujemy Państwu pełna dyskrecję. Jesteśmy agencją detektywistyczną, która na życzenie klienta realizuje usługi w systemie „incognito”, co daje klientowi gwarancję pełnej anonimowości. Ponadto doradzamy, wspieramy, pomagamy w doborze kancelarii prawnej. Wybierając naszą agencję możesz liczyć na fachową pomoc i pełne zrozumienie.
Działamy na terenie całego kraju jak i za granicą.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i korzystamy z dostępnych technologii aby zrealizować Państwa zlecenia. Doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy swoją wiedzę. Dbamy o jakość wykonywanych usług i dostarczanych Państwu dokumentów.
Masz problem zadzwoń, postaramy znaleźć się wyjście z każdej niekomfortowej sytuacji.
Ustalamy to co jest możliwe, ale nie obiecujemy żadnych detektywistycznych cudów. 
Wszystkie kontakty i przekazywane przez Państwa informacje są chronione tajemnicą i pozostają anonimowe. Dzwoniąc do nas prosimy korzystać z telefonów i pomieszczeń zapewniających Państwu dyskrecję. Ze względu na mobilny charakter naszej pracy prosimy o wcześniejsze telefoniczne uzgodnienie terminu i miejsca spotkania
Wszystkie zebrane przez nas materiały mogą stanowić dowody w toczących się procesach Sądowych.