Usługi

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów

od 25 zł./m2 (przy dużych metrażach możliwość negocjacji ceny)

Podsłuchy są najbardziej powszechną metodą pozyskiwania informacji. Najprostszy podsłuch można kupić za kilkanaście złotych. Tyle wystarczy, żeby pozyskać poufne bezcenne informacje.
Na podsłuchy powinne uważać zwłaszcza osoby zarządzające firmami, konkurencja chcąc pozyskać dane dotyczące planów rozwoju, kontrahentów, struktury firmy czy tajemnic przedsiębiorstwa nie ma oporów, aby posunąć się do stosowania nielegalnych metod szpiegowania. Wykrywanie podsłuchów w firmach, gabinetach zarządu czy nawet na halach produkcyjnych jest jednym z najczęściej realizowanych zleceń przez detektywów. Odpowiedzialne prowadzenie biznesu wymaga ochrony najbardziej poufnych danych, których wyciek może spowodować wielomilionowe szkody, a wręcz doprowadzić do utraty kluczowego źródła przychodów.
Nie rzadziej po usługi prywatnego detektywa w zakresie wykrywania podsłuchów sięgają kancelarie adwokackie, dla których zachowanie w tajemnicy poufnych danych klientów jest podstawą funkcjonowania. Ich wyciek całkowicie zburzy zaufanie zleceniodawców. Badanie antypodsłuchowe wykonane przez fachowców da pewność, że biura kancelarii są bezpieczne i można w nich swobodnie rozmawiać.
Po podsłuchy sięgają także małżonkowie podczas rozwodu, w ten sposób chcąc dowiedzieć się, czy współmałżonek pozostaje w innym związku lub żeby poznać strategię rozwodową. Uniemożliwia to skuteczną walkę o swoje prawa, o rozwód z orzeczeniem o winie czy sprawowanie opieki nad dzieckiem. Przeprowadzenie badań antypodsłuchowych w domu, samochodzie oraz sprawdzenie pod kątem instalacji programów monitorujących to kluczowy krok przed rozpoczęciem działań detektywistycznych.
WAŻNA informacja dla Państwa aby kontakt z biurem następował z innych pomieszczeń i telefonów niż planowanych do skontrolowania.